reklam
reklam

Anastasiadis-Guterres görüşmesi 23 Eylül’de - Kibris Dijital HaberKibris Dijital Haber

5 Ekim 2022 - 16:04

Anastasiadis-Guterres görüşmesi 23 Eylül’de

Anastasiadis-Guterres görüşmesi 23 Eylül’de
Son Güncelleme :

17 Eylül 2022 - 16:53

19 views
reklam

Rum Yönetimi Başkanı Nikos Anastasiadis’in 23 Eylül’de New York’ta, Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres’le görüşeceği haber verildi.

Anastasiadis’in önümüzdeki haftaki programına yer veren “Kathimerini.com.cy” haber sitesi, Anastasiadis’in 19 Eylül Pazartesi günü eşi Andri Anastasiadi’yle birlikte, geçtiğimiz hafta hayatını kaybeden Kraliçe Elizabeth’in Londra’da gerçekleşecek cenaze törenine katılacağını bildirdi.

Haberde, Anastasiadis’in Londra’nın ardından, 20 Eylül Salı günü başlayacak olan 77’nci BM Genel Kurul toplantısı çalışmalarına katılmak için New York’a gideceği ve 23 Eylül’de, Kıbrıs saatiyle öğleden sonra 16.00’da BM Genel Kuruluna hitap edeceği de ifade edildi.

Anastasiadis’in BM Genel Kurulu çerçevesinde 23 Eylül’de Kıbrıs saatiyle 19.15’te BM Genel Sekreteri Antonio Guterres’le görüşeceği belirtilen haberde, Anastasiadis’in New York temasları çerçevesinde, BM Güvenlik Konseyinin beş daimi üyesinin daimi temsilcileri için bir öğle yemeği vereceği de kaydedildi.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam