reklam
reklam

Özdenefe, Milli Yüzücü Ulaç’ı kabul etti - Kibris Dijital HaberKibris Dijital Haber

5 Temmuz 2022 - 09:45

Özdenefe, Milli Yüzücü Ulaç’ı kabul etti

Özdenefe, Milli Yüzücü Ulaç’ı kabul etti
Son Güncelleme :

03 Haziran 2022 - 11:30

20 views
reklam

Cumhuriyet Meclisi Başkan Yardımcısı Fazilet Özdenefe ülkemizde ve uluslararası alanda bir çok başarıya imza atan Milli Yüzücü Doğukan Ulaç’ı kabul etti.

Kabul nedeniyle teşekkür eden Doğukan Ulaç, devlet ve hükümet yetkilileri tarafından takdir edilmesinin, yarışacağı müsabakalar için kendisine büyük bir motivasyon kattığını söyledi.

Ulaç, özellikle bireysel sporlarda başarı yakalamak isteyen gençlerin bir çok sorun ile boğuştuğunu ifade ederek sporun daha çok desteklenmesi ve sponsorlukların artması çağrısında bulundu.

Cumhuriyet Meclisi Başkan Yardımcısı Fazilet Özdenefe de konuşmasında son zamanlarda  bireysel branşlarda mücadele eden Kıbrıslı Türk sporcuların başarılarından gurur duyduklarını ifade ederek bu sporcuların devletin desteğini daha çok hissetmesi gerektiğini kaydetti.

Özdenefe, bu sporcuların bir çok kez müsabakalar öncesi temel ihtiyaçlarının karşılanmasında bile sorunlar yaşadıklarına değinerek, sadece devletin değil iş dünyası ve ülkede faaliyet gösteren kurumların da sponsorluk anlamında katkı koyması dileğinde bulundu.

Fazilet Özdenefe, aynı zamanda Türkiye Milli Takım Sporcusu olan Doğukan Ulaç’a Temmuz ayında yapılacak olan Türkiye Yüzme Şampiyonası, Açık Su Yüzme Şampiyonası ve Milli Takım seçmelerinde başarılar dilerken, kendisine plaket takdim etti.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam