reklam
reklam

Mengi’nin ölüm nedeni belirlendi - Kibris Dijital HaberKibris Dijital Haber

3 Haziran 2023 - 00:49

Mengi’nin ölüm nedeni belirlendi

Mengi’nin ölüm nedeni belirlendi
Son Güncelleme :

07 Şubat 2021 - 13:45

109 views
reklam

Lefkoşa’da bir apartman dairesinde ölü olarak bulunan Halil İbrahim Mengi’nin ölüm sebebinin başına aldığı darbe neticesinde “kesici/ezici ve küt kafa travması, çoklu kafa kemikleri kırıkları, beyin doku yaralaması ve beyin kanaması” sonucu olduğu belirlendi.
Polis Basın Subaylığı’ndan yapılan açıklamaya göre, Lefkoşa’da bir apartman dairesinde 5 Şubat’ta ölü olarak bulunan Halil İbrahim Mengi’nin (E-34) otopsisi yapıldı.
Otopside, Mengi’nin ölüm sebebinin başına aldığı darbe neticesinde “kesici/ezici ve küt kafa travması, çoklu kafa kemikleri kırıkları, beyin doku yaralaması ve beyin kanaması” sonucu olduğu tespit edildi. Soruşturma devam ediyor.
ELSHAIFY’İN OTOPSİSİ YAPILDI
Gönyeli’de kalmakta olduğu ev içerisinde 5 Şubat’ta ölü olarak bulunan Saıfeldin Khaırt Mohamed Elshaıfy’in (E-21) ölüm nedeninin belirlenmesi için otopsisi yapıldı.
Otopside, kan ve doku örnekleri alındı. Kesin ölüm sebebi yapılacak tetkiklerin ardından belli olacak.
GAZİMAĞUSA’DA KANUNSUZ UYUŞTURUCU MADDE TASARRUFU… 1 KİŞİ TUTUKLANDI
Gazimağusa’da dün 12.40-14.25 saatleri arasında, Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından E.N.E.’nin (E-43) üzerinde ve kalmakta olduğu ikametgahında yapılan aramada toplam 7 gram ağırlığında sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak, emare olarak alındı. E.N.E tutuklandı.
MÜSTAHDEM TARAFINDAN HIRSIZLIK… 1 KİŞİ TUTUKLANDI
Dün Boğazköy’de faaliyet gösteren Seren Yoğurtları isimli iş yerinde çalışmakta olan A.Y.’nin (E-28), iş yerinin deposundan işverenin bilgisi dışında faturasız olarak aldığı 11 kg hellim, 1 kg kaşar peyniri ve 3 kg yoğurdu çaldıktan sonra, ürünlerin bir kısmını 85 TL’ye başka bir şahsa satmak suretiyle sahtekarlıkla para temin ettiği tespit edildi.
Bahse konu şahıs tutuklandı. Soruşturma devam ediyor.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam