reklam
reklam

İş insanı Umut Kadı Gazimağusa Belediyesi İkinci Bahar Yaşam Kulübü’ne oksimetre bağışında bulundu - Kibris Dijital HaberKibris Dijital Haber

29 Ocak 2023 - 00:12

İş insanı Umut Kadı Gazimağusa Belediyesi İkinci Bahar Yaşam Kulübü’ne oksimetre bağışında bulundu

İş insanı Umut Kadı Gazimağusa Belediyesi İkinci Bahar Yaşam Kulübü’ne oksimetre bağışında bulundu
Son Güncelleme :

23 Ocak 2023 - 18:21

20 views
reklam

İş insanı Umut Kadı, Gazimağusa Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Birimi’ne bağlı İkinci Bahar Yaşam Kulübü’ne oksimetre bağışında bulundu.

Belediye’den verilen bilgiye göre, 5 adet oksimetre bağışında bulunan Kadı, kentin yaşlılarına daha iyi hizmet için katkıda bulundu.

Kadı, Gazimağusa Belediye Başkanı Süleyman Uluçay’a gerçekleştirdiği nezaket ziyaretinde, oksimetre cihazlarını Başkan Uluçay ile Sosyal Destek Hizmetleri Birimi Amiri Simge Okburan’a sundu.

Başkan Süleyman Uluçay, Umut Kadı’nın bağışı ve iş birliği için duyduğu memnuniyeti dile getirerek anlamlı bağışı için Kadı’ya teşekkür etti.

Gazimağusa’nın herkesin evi olduğunu ifade eden Kadı da parti gözetmeksizin Gazimağusa halkına daha iyi hizmet verebilmek adına “herkesin elini taşın altına koyup geminin birlikte yürütülmesi gerektiğini” kaydetti.

Gazimağusa Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Birimi, İkinci Bahar Yaşam Kulübü ile 2 bin 600 üyesine, sağlık, kişisel bakım, diyetisyen hizmeti yanında ulaşım sorunu bulunan üyelerine ulaşım hizmeti sağlıyor.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam