reklam
reklam

DAÜ’de “Doğu Akdeniz Turizm Kariyer Fuarı 2022” düzenleniyor - Kibris Dijital HaberKibris Dijital Haber

22 Mayıs 2022 - 19:27

DAÜ’de “Doğu Akdeniz Turizm Kariyer Fuarı 2022” düzenleniyor

DAÜ’de “Doğu Akdeniz Turizm Kariyer Fuarı 2022” düzenleniyor
Son Güncelleme :

07 Nisan 2022 - 15:09

30 views
reklam

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Turizm Fakültesi ile Başbakan Yardımcılığı, Turizm, Kültür, Gençlik ve Çevre Bakanlığı iş birliğinde 14 Nisan Perşembe günü, DAÜ Lala Mustafa Paşa Spor Sarayı’nda “Doğu Akdeniz Turizm Kariyer Fuarı 2022” düzenleniyor.

DAÜ’den yapılan açıklamaya göre yarın saat 10.00’da ise fuarla ilgili detayların paylaşılacağı basın toplantısı Başbakan Yardımcılığı, Turizm, Kültür, Gençlik ve Çevre Bakanlığı’nda gerçekleştirilecek.

Basın toplantısında Başbakan Yardımcılığı, Turizm, Kültür, Gençlik ve Çevre Bakanlığı Müsteşarı Serhan Aktunç, DAÜ Sosyal ve Kültürel İşlerden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Deniz İşçioğlu ve DAÜ Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Kılıç açıklamalarda bulunacak.

14 Nisan Perşembe 10.00 – 16.30 saatleri arasında yer alacak fuar, Kıbrıs Türk Otelciler Birliği (KITOB), Kıbrıs Türk Turizm ve Seyahat Acenteleri Birliği (KITSAB), Kuzey Kıbrıs Restorancılar Birliği (RES – BİR) ve Kıbrıs Türk Rehberler Birliği (KITREB) ortaklığında düzenlenecek.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam