reklam
reklam

Çavuşoğlu:Atatürk Öğretmen Akademisi’nin ortadan kaldırılması gibi bir durum söz konusu değil - Kibris Dijital HaberKibris Dijital Haber

16 Ağustos 2022 - 18:31

Çavuşoğlu:Atatürk Öğretmen Akademisi’nin ortadan kaldırılması gibi bir durum söz konusu değil

Çavuşoğlu:Atatürk Öğretmen Akademisi’nin ortadan kaldırılması gibi bir durum söz konusu değil
Son Güncelleme :

07 Temmuz 2022 - 11:59

23 views
reklam

Milli Eğitim Bakanı Nazım Çavuşoğlu, Kıbrıs Türk Öğretmenler Sendikası ve Kıbrıs Türk Orta Eğitim Öğretmenler Sendikası’nın ‘her şeye karşı’ bir tutum sergilediğine işaret ederek, uzlaşı içinde birlikte hareket edilmesi gerektiğini belirtti.

 

BRT’de ‘Haber Kritik’ programına konuşan Bakan Çavuşoğlu, Atatürk Öğretmen Akademisi’nin ortadan kaldırılması gibi bir durumun ise söz konusu olmadığını ifade ederek, “Bu ülkenin geleceğini öğretmenlerle kurguluyoruz” dedi.

 

Çavuşoğlu, “İddiaların aslı astarı yoktur. En kalın kalemle altını çiziyorum kadroların geliştirilmesi için Atatürk Öğretmen Akademisi yasasının tekrardan güncellenmesi için çalılşma başlattık. Bayramdan sonra bakanlık olarak çalışmalar ışığınında bir komite kurularak konu ele alınacak” dedi.

 

Milli Eğitim Bakanı Çavuşoğlu öğretmenleri desteklediklerini de vurgulayarak, devletin büyük bir çabayla maaşlarını ödemek için uğraştığı öğretmenlerden en iyi verimi almak istediği söyledi

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam