reklam
reklam

Uyuşturucudan 7 tutuklu! - Kibris Dijital HaberKibris Dijital Haber

31 Temmuz 2021 - 15:26

Uyuşturucudan 7 tutuklu!

reklam
Uyuşturucudan 7 tutuklu!
Son Güncelleme :

14 Mayıs 2021 - 10:31

31 views
reklam

Edremit’te bulunan bir sitede uyuşturucu madde tasarrufundan 7 kişi tutuklandı.
Polis Basın Subaylığı’ndan yapılan açıklamaya göre, Edremit’te bulunan bir sitede, dün akşam 22.30 sıralarında yüksek ses ve gürültü şikayeti üzerine olay yerine giden polis ekibi tarafından sitenin avlusu içerisinde ağaçlar arasına şüpheli olarak tespit edilen O.O.O. (E-27) ve A.A.(E-24) alıkonarak, söz konusu mahalde yapılan aramda; poşet içerisinde yaklaşık 40 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare olarak alındı. İki şahıs da tutuklandı.
Daha sonra tutuklanan şahısların kalmakta oldukları ikametgahta polis tarafından mahkeme emri gereği yapılan aramada ise, yaklaşık 0.100 gram ağırlığında tütün ile karışık hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare olarak alındı.
Evde bulunan J.U.(E-24), E.A.(E-22), P.C.(K-27),  M.N.T.M.(K-23) ve M.R.H. (K-25) tutuklandı.
YANGIN
Gazimağusa’da Çörek Sokak Patates Ambarları mevkiinde henüz tespit edilemeyen sebepten dolayı dün öğlen meydana gelen yangın sonucu yaklaşık iki dönümlük alan içerisinde bulunan kuru otlar tamamen, plastikten mamul sulama ana hat borusu ve 15 adet akasya ağacı ise kısmen yanarak zarar gördü. Yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. Soruşturma devam ediyor.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam