reklam
reklam

Sucuoğlu: “Bu tarz kirli işler bizim politikalarımız içinde yer alamaz.” - Kibris Dijital HaberKibris Dijital Haber

8 Aralık 2023 - 09:57

Sucuoğlu: “Bu tarz kirli işler bizim politikalarımız içinde yer alamaz.”

Sucuoğlu: “Bu tarz kirli işler bizim politikalarımız içinde yer alamaz.”
Son Güncelleme :

23 Ekim 2021 - 15:43

784 views
reklam

Ulusal Birlik Partisi Genel Başkan adayı, Millietvekili Dr. Faiz Sucuoğlu, video skandalına ilişkin açıklamalarda bulundu. Sucuoğlu, “son günlerde kamoyunu üzücü bir şekilde meşgul eden olaylarla ilgili açıklama yapma ihtiyacı hasıl olmuştur.” dedi.
Sucuoğlu açıklamasının devamında şunları söyledi,
Halkıma hizmet amacı ile çıktığım siyasi hayatımda, geleceğe onurlu, dürüst ve şerefli bir isim bırakabilmeyi en önemli prensip olarak benimsedim.
Bugüne kadar herhangi bir şekilde adımın bu prensibime aykırı olarak anılmasına fırsat verecek eylemlerde bulunmadım ve bulunmayacağım.
Kat’i surette vurgu yapmak istediğim konu, son yaşanan gelişmelerin faturasının şahsıma mal edilmeye çalışılmasıdır. Buna ne ben ne de halkımız izin vermez.
Parti başkanlığı yarışında rakiplerimle ancak siyasi boyutta, fikirler düzeyinde yarışırım. Siyaset dışında, özellikle de halkımızın manevi değerlerine ve aile kurumuna zarar verecek bir durum içinde olmam söz konusu değildir.
Bu sebeple gerçeklerin çarpıtılması için çaba gösterenlerin uğraşlarının boşa çıkacağı ortadadır.
Temiz siyaset diyerek çıktığımız bu yolda adımızı bu kirli işlerin içine çekmeye çalışanlara asla fırsat vermeyeceğiz. Bu tarz kirli işler bizim politikalarımız içinde yer alamaz.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam