reklam
reklam

SİTA “Siyaset ve İletişim Zirvesi” yapılıyor - Kibris Dijital HaberKibris Dijital Haber

2 Aralık 2022 - 14:13

SİTA “Siyaset ve İletişim Zirvesi” yapılıyor

SİTA “Siyaset ve İletişim Zirvesi” yapılıyor
Son Güncelleme :

03 Kasım 2022 - 22:20

25 views
reklam

SİTA “Siyaset ve İletişim Zirvesi” yapılıyor.

Siyaset ve İletişim Zirvesi’nde Siyasal İletişim, Liderlik, Etkili İletişim ve Beden Dili, İmaj Yönetimi, Siyasette Sosyal Medyanın Etkisi, Siyaset ve Kamuoyu Araştırmalarının İlişkisi, Siyaset ve Medya başlıklarında 5 seminer, 2 panel toplamda 7 farklı oturum gerçekleştirilecek.

Zirveye ilişkin olarak SİTA’dan yapılan açıklamada değişen ve gelişen iletişim araçlarının siyaseti bambaşka bir boyuta taşıdığına vurgu yapılarak, artık siyaset ve siyasetçiler geleneksel iletişim yöntemlerinin haricinde pek çok farklı mecra kullanarak seçmenlerine ulaştıklarına dikkat çekildi.

Açıklamada “Yeni dünya artık olguların değil, algıların hüküm sürdüğü yeni bir dünya. Bu anlayış siyaseti de etkisi altına almış durumda. Bu düşünceden hareketle gerek yerel yönetim seçimleri gerekse içinden geçilen konjonktürü de göz önünde bulundurarak zirvenin konu başlığını “Yeni Dünyada Siyaset ve İletişim” olarak belirledik. Zirvede yeni dünya siyasetini ve yeni dünya iletişimini ve bu alanda yaşanan değişimi Kuzey Kıbrıs’ta konuya ilgi duyan herkese, bilimsel veriler ışığında anlatmayı hedefliyoruz” denildi.

SİTA’dan yapılan açıklamaya göre, Zirve yarın 10.00-18.00 saatleri arasında Acapulco Hotel’de gerçekleştiriyor. Zirve, herkese açık ve ücretsiz olacak. Katılım için ön kayıt aranmayacak, kayıtlar etkinlik alanında yapılacak.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam