reklam
reklam

Sancar “İnsanlar açlıktan ölecek” - Kibris Dijital HaberKibris Dijital Haber

28 Ocak 2023 - 22:10

Sancar “İnsanlar açlıktan ölecek”

Sancar “İnsanlar açlıktan ölecek”
Son Güncelleme :

19 Şubat 2021 - 19:53

103 views
reklam
Milli İradeye Saygı Platformu (MİSP) Genel Başkanı Talip Sancar, hükümetin yükseköğretimde ve turizmde 1 Nisan’da açılım hedefinden asla vazgeçmemesi gerektiğini belirterek, “Aksi halde bu gidişle halk koronavirüsten değil, açlıktan ölecek” dedi.
Milli İradeye Saygı Platformu (MİSP) Genel Başkanı Talip Sancar, hükümetin yükseköğretimde ve turizmde 1 Nisan’da açılım hedefinden asla vazgeçmemesi gerektiğini belirerek, “Aksi halde bu gidişle halk koronavirüsten değil, açlıktan ölecek” dedi. Kıbrıs Türk Tabipler Birliği’nin “çifti aşı olunsa da karantinasız giriş olmamalı” açıklamasına da tepki gösteren Talip Sancar, şunları söyledi:

“Tüm dünya çift aşıyla açılırken biz hala karantinada ısrar edemeyiz. İsrail ve Güney Kıbrıs aşı kartıyla sınırlarını birbirlerine açıyor. Karantina, aşıyı beklerken uyguladığımız bir yöntemdi. Yok eğer biz aşının yeterli olmadığını düşünüp bu hastalığın yeryüzünden silinmesini bekliyorsak o zaman tüm üniversitelere ve otellere kilidi vuralım. Bu ortamda kamu da dahil kimse maaşlarını tıkır tıkır alacağını da düşünmesin.”

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam