reklam
reklam

Lider eğitim kampları başlıyor - Kibris Dijital HaberKibris Dijital Haber

6 Temmuz 2022 - 00:53

Lider eğitim kampları başlıyor

Lider eğitim kampları başlıyor
Son Güncelleme :

30 Mayıs 2022 - 14:54

24 views
reklam

 

Gençlik Dairesi Uluslararası yeni Lider Eğitim Kampları 13-14-15 Haziran  tarihinde Lapta Gençlik Kampında gerçekleşecek.Eğitimler sonunda katılımcılara Uluslararası Liderlik belgesi verilecek.

Kantara Gençlik Kampında 16-17-18-19 Haziran  tarihlerinde gerçekleşecek eğitimler sonunda ise katılımcılara hem Uluslararası Liderlik belgesi, hem de Kantara Gençlik Kamplarında liderlik yapabilme belgesi verilecek.

Gençlik Dairesi’nden yapılan açıklamada, lider eğitim kamplarına katılım için 18-30 yaş arasındaki gençlerin 1-10 Haziran tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde Gençlik Dairesi Müdürlüğü’ne başvurması gerekiyor.

Gençlik Dairesi Müdürü Hasan Eren, gençlerin eğitimlere ilgi göstereceğinden emin olduğunun altını çizerek, gençlerin kendinden sonraki nesil için rol model olma yolunda alacağı eğitimlerle ciddi bir adım daha atacağını vurguladı.

Bu dönem verilecek eğitimler sonrasında da Gençlik Dairesi lider ailesinin gelişip büyüyeceğini belirten Eren, duyarlılık sahibi gençlerin katılımını beklediğini kaydederek, herkese teşekkür etti.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam