reklam
reklam

Kıbrıs Türk Çiftçiler Birliği Başkanı Cavuş KTTO Başkanı Deniz’i ziyaret etti - Kibris Dijital HaberKibris Dijital Haber

22 Ocak 2022 - 11:27

Kıbrıs Türk Çiftçiler Birliği Başkanı Cavuş KTTO Başkanı Deniz’i ziyaret etti

Kıbrıs Türk Çiftçiler Birliği  Başkanı Cavuş KTTO Başkanı Deniz’i ziyaret etti
Son Güncelleme :

23 Aralık 2021 - 13:03

reklam

Kıbrıs Türk Çiftçiler Birliği  Başkanı Hüseyin Çavuş Kelle Cumhuriyet Meclisi’nde üretim ve ticaret alanından milletvekillerinin bulunmasıyla bazı sıkıntıların aşılabileceğini söyledi.

Kıbrıs Türk Çiftçiler Birliği Başkanı Hüseyin Çavuş Kelle, Kıbrıs Türk Ticaret Odası Başkanı Turgay Deniz’ ziyaret etti.

Çiftçiler Birliğinden yapılan açıklamaya göre, tarımın en büyük tedarikçisinin Kıbrıs Türk Ticaret Odası’nın üyeleri olduğunu dile getiren Hüseyin Çavuş Kelle, ithalat ve ihracatta Oda ile yapılan yakın çalışma neticesinde ülke ekonomisine daha iyi hizmet verme imkanı bulduklarını kaydetti.

Ülke ekonomisinin ve şartlarının belli olduğunu söyleyen Çavuş, özellikle yaşanan bu zor süreçte herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini belirtti.

Çavuş, Meclis’te üretim ve ticaret alanından birilerinin olmasıyla bazı sıkıntıların aşılabileceğini düşünerek bu yola çıktığını söyledi.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam