reklam
reklam

Cumhurbaşkanı Tatar:Tahir’imizin en erken zamanda sağlığına kavuşacağına yürekten inanıyorum - Kibris Dijital HaberKibris Dijital Haber

22 Ocak 2022 - 11:50

Cumhurbaşkanı Tatar:Tahir’imizin en erken zamanda sağlığına kavuşacağına yürekten inanıyorum

Cumhurbaşkanı Tatar:Tahir’imizin en erken zamanda sağlığına kavuşacağına yürekten inanıyorum
Son Güncelleme :

29 Aralık 2021 - 14:17

reklam

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, yoğun bakım ünitesinde tedavi gören, ülkemizin ve özelde başkent Lefkoşa’nın sevilen bir siması olan Tahir Yüksel’in sağlık durumuyla ilgili bilgi almak üzere Girne Suat Günsel Hastanesi’ni ziyaret etti.

Hastane yetkililerinden, hastanın sağlık durumu ile ilgili bilgi alan Cumhurbaşkanı Tatar; Tahir Yüksel’e yetkililer vasıtasıyla selam ve sevgilerini ileterek en erken zamanda sağlığına kavuşacağına inanç belirtti.

Cumhurbaşkanı Tatar, uzun yıllardır tanıdığı Tahir Yüksel’in sağlık durumunun Sağlık Danışmanı aracılığıyla takipçisi olacağını vurguladı.

“Kurallara harfiyen riayet edelim”

İçerisinden geçmekte olduğumuz Covid-19 salgın koşullarında, sağlık personellerinin ortaya koyduğu özverili çalışmaları takdirle izlediğini de belirten Cumhurbaşkanı Tatar; 2 yıldır başarıyla verilen pandemi mücadelesinde, herkesin dikkatli davranarak Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan kurallara harfiyen riayet etmesi çağrısında bulundu.

Sağlık Bakanı Dr. Ali Pilli ile dün gerçekleştirdiği görüşmeye de değinen Cumhurbaşkanı Tatar, Omicron varyantının artış gösterdiği şu günlerde, halk sağlığı için özellikle yılbaşı öncesi daha dikkatli olunması ve kalabalıktan uzak durulması gerektiği konusunda halkı uyardı.

Cumhurbaşkanı Tatar; tüm sağlık çalışanlarına, gösterdikleri çaba ve fedakârlık nedeniyle teşekkür ederek sağlıklı, huzurlu bir yıl diledi. Cumhurbaşkanı Tatar’a Cumhurbaşkanlığı Sağlık Danışmanı Prof. Dr. Nedime Serakıncı eşlik etti.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam