reklam
reklam

Cumhurbaşkanı Tatar, TC Genç Girişimciler Derneği’nin senato başkanını ve beraberindeki heyeti kabul etti - Kibris Dijital HaberKibris Dijital Haber

3 Haziran 2023 - 02:20

Cumhurbaşkanı Tatar, TC Genç Girişimciler Derneği’nin senato başkanını ve beraberindeki heyeti kabul etti

Cumhurbaşkanı Tatar, TC Genç Girişimciler Derneği’nin senato başkanını ve beraberindeki heyeti kabul etti
Son Güncelleme :

12 Mayıs 2022 - 20:05

60 views
reklam

 

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, TC Genç Girişimciler Derneği Senato Başkanı Mikail Çakmak ve beraberindeki heyeti kabul ederek görüştü.

Kabuldeki konuşmasında, kendisine yapılan bu anlamlı ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Cumhurbaşkanı Tatar, KKTC’ye uygulanan ambargolara rağmen dünyanın, Kıbrıs gerçeğini görmekte olduğunu belirtti.

Cumhurbaşkanı Tatar, KKTC’de bir devlet yapısının olduğunu ve uluslararası organizasyonlarda bizim gençlerimizin de yer alabilmesinin ve Türkiye Cumhuriyeti ile hareket etmesinin bize güç kazandırdığını vurguladı.

Pandemi, ekonomik kriz ve Rusya-Ukrayna savaşı sonrasında hepimizi daha güzel günlerin beklediğini dile getiren Cumhurbaşkanı Tatar, kötü günlerin geride kalacağını belirtti.

Her türlü zor koşulu hep birlikte aştığımızı ifade eden Cumhurbaşkanı Tatar; “Gençlerimize güveniyoruz. Bu devlet, çok mücadele verilerek kurulmuş ve bugünlere gelmiştir. Kıbrıs Türk gençliği artık dünyanın her yerindedir. Gençlerimiz, KKTC halkını büyük bir başarıyla temsil ediyor” diyerek gençlere, çalışmalarında başarılar diledi.

Kabulde, Cumhurbaşkanlığı Siyasi İşler Danışmanı Anıl Kaya da hazır bulundu.

 

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam