reklam
reklam

Başbakan Sucuoğlu, Türkiye’nin en büyük sendika konfederasyonlarından Memur-Sen’i ziyaret etti - Kibris Dijital HaberKibris Dijital Haber

20 Ocak 2022 - 02:34

Başbakan Sucuoğlu, Türkiye’nin en büyük sendika konfederasyonlarından Memur-Sen’i ziyaret etti

Başbakan Sucuoğlu, Türkiye’nin en büyük sendika konfederasyonlarından Memur-Sen’i ziyaret etti
Son Güncelleme :

13 Ocak 2022 - 15:31

reklam

 

Başbakan Faiz Sucuoğlu, Ankara’da Türkiye’nin en büyük sendika konfederasyonlarından Memur-Sen Genel Merkezi’ni ziyaret etti. Ziyarette, Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ile sendikal gündem ve çalışma hayatı konuları görüşüldü.

Türkiye Memur Sendikaları Konfederasyonu Memur-Sen Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen ziyarete Başbakan Sucuoğlu ve Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’ın yanı sıra KKTC Ankara Büyükelçisi Kemal Köprülü, Başbakanlık Müsteşarı Hüseyin Amcaoğlu, Maliye Bakanlığı Genel Koordinatörü Özdemir Kalkanlı’lı ve Memur-Sen’e bağlı sendika genel başkanları katıldı.

Çalışma hayatı ve sendikal gündeme ilişkin konuların görüşüldüğü toplantıda, Memur-Sen’i gerçekleştirdiği çalışmalardan dolayı tebrik eden Sucuoğlu, sahip olduğu örgütlü yapısı ile Memur-Sen’in ulusal ve uluslararası anlamda başarılı bulduğunu dile getirdi.

Ali Yalçın ise Kıbrıs’taki çalışma hayatı, işçi ve işveren gündeminin yanı sıra sendikal faaliyetleri yakından takip ettiklerini ve zaman zaman çeşitli konular üzerinde istişarelerde bulunduklarını ifade ederek, Memur-Sen’i ziyaret eden KKTC Başbakanı Sucuoğlu’na teşekkür etti. Çekilen hatıra fotoğrafının ardından ziyaret sona erd

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam