reklam
reklam

Başbakan Saner, kendini izole etti - Kibris Dijital HaberKibris Dijital Haber

16 Ekim 2021 - 21:31

Başbakan Saner, kendini izole etti

reklam
Başbakan Saner, kendini izole etti
Son Güncelleme :

05 Mayıs 2021 - 22:29

45 views
reklam

Başbakan Ersan Saner, bu sabah programına katıldığı gazeteci Aytuğ Türkkan’ın PCR testinin pozitif çıkması üzerine kendini izole etti.

Başbakan Saner konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Bu sabah programına katıldığım gazeteci Aytuğ Türkkan’ın PCR testinin pozitif çıktığını öğrenmiş bulunuyorum. Öncelikle gazeteci kardeşimiz Türkkan’a geçmiş olsun dileklerimi  iletirken değerli halkımızın bu durum sonrasında kendimi toplumdan izole ettiğimi bilmesini istiyorum. Çift doz aşılı olmama ve sürekli PCR testi yaptırmama rağmen, sağlık personelimizin önerilerine uyacak ve inşallah en kısa sürede tekrar halkımızın arasına döneceğim.

Bu süre içinde hükümet çalışmalarının aksamaması için gerekli önlemleri almış bulunmaktayız. Olayın duyulmasından bu yana şahsıma gösterilen ilgi ve desteğe teşekkür eder, herkese sevgi selam ve saygılarımı sunarım.”

Gazeteci Aytuğ Türkkan, bugün akşam saatlerinde yaptığı açıklamada kontrol amacıyla yaptırdığı PCR testinin pozitif çıktığını belirtmişti.   Türkkan, Başbakan Saner’in yanısıra eski cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat’ın da temaslı konumunda olduğunu kaydetmişti.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam