reklam
reklam

20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı tören provası dolayısıyla Lefkoşa’da tören yapılacak güzergah bu sabah trafiğe kapatıldı. Polis Basın Subaylığından yapılan yazılı açıklamaya göre; Lefkoşa’da saat 07.00 itibariyle Alpet-Altınbaş Petrol Trafik Işıkları kavşağı ile Gönyeli Çemberi arasında kalan güzergahın tören provasının sona ereceği saate kadar trafik akışına kapatıldı. - Kibris Dijital HaberKibris Dijital Haber

12 Ağustos 2022 - 15:40

20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı tören provası dolayısıyla Lefkoşa’da tören yapılacak güzergah bu sabah trafiğe kapatıldı. Polis Basın Subaylığından yapılan yazılı açıklamaya göre; Lefkoşa’da saat 07.00 itibariyle Alpet-Altınbaş Petrol Trafik Işıkları kavşağı ile Gönyeli Çemberi arasında kalan güzergahın tören provasının sona ereceği saate kadar trafik akışına kapatıldı.

20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı tören provası dolayısıyla Lefkoşa’da tören yapılacak güzergah bu sabah trafiğe kapatıldı.   Polis Basın Subaylığından yapılan yazılı açıklamaya göre; Lefkoşa’da saat 07.00 itibariyle Alpet-Altınbaş Petrol Trafik Işıkları kavşağı ile Gönyeli Çemberi arasında kalan güzergahın tören provasının sona ereceği saate kadar trafik akışına kapatıldı.
Son Güncelleme :

03 Temmuz 2022 - 11:33

24 views
reklam

 

20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı tören provası dolayısıyla Lefkoşa’da tören yapılacak güzergah bu sabah trafiğe kapatıldı.

Polis Basın Subaylığı’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre; Lefkoşa’da saat 07.00 itibariyle Alpet-Altınbaş Petrol Trafik Işıkları kavşağı ile Gönyeli Çemberi arasında kalan güzergahın tören provasının sona ereceği saate kadar trafik akışına kapatıldı.

 

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam